Корзина
15 отзывов
+380
50
464-20-66
+380
47
254-01-90
+380
95
283-22-50
УкраинаЧеркасская областьЧеркассыул. Гоголя, 137/218000
Корзина
ЧП "Агро-молсервис" — комплекс оборудования для молочно-товарных ферм

Доїння коров комп'ютер контролює в молокопроводі

Після покупки системи «ДельПро» від фірми ДеЛаваль стали видоювати 6000 літрів молока на рік, тоді як раніше отримували 4700 — 5100. Раніше видоєне зливали в бідони, завозили на молокоприйомний пункт. Це була велика тяганина. Зараз все простіше. І ні за що не переживаєш — молоко дуже якісне, тому що в кінці доїння воно вже охолоджується до 5-7 градусів й одразу потрапляє в холодильник, - розповідає зоотехнік сільськогосподарського товариства «Ватутіна» із села Юрківка Звенигородського району Черкаської області Олександр Снігур, 55 років.

Два роки тому господарство перейшло на доїння корів у молокопровід із системою управління стадом «ДельПро». Доїльні апарати передають на комп'ютер дані про кожну тварину.

- Можемо побачити показник надою молока та швидкість молоковіддачі. Якщо корова не віддала молоко, можемо включити режим масажу й повторного доїння. Після завершення апарат сам відключається та від'їжджає. Доярки задоволені, бо й робочий час скоротився, і зарплата підвищилася завдяки тому, що підняли продуктивність стада, - каже зоотехнік.

Більшість корівників прив'язного утримання корів можна обладнати технікою ДеЛаваль без витрат на реконструкцію приміщення.

- Це дозволяє автоматизувати 90 відсотків щоденної рутинної роботи, - розповідає консультант із продажів Іван Перов. - Система доїльних апаратів збудована так, що зберігають здоров'я вимені і знижують ризик захворюваності маститом. До того ж, можна повністю автоматизувати годівлю тварин за допомогою кормвагону. Дозована роздача корму підвищує продуктивність корів. Із системою ДеЛаваль ДельПро збільшується розмір стійла, тому й худобі не доводиться змагатися за місце, корм та воду. Завдяки цьому продуктивність тварин підвищується на 15 %. Термін окупності молокопроводу із такою системою управління становить 2- 3 роки.

Компанія ДеЛаваль давно працює в Україні разом із своїми партнерами - сертифікованими дилерами. Зокрема, в Черкаській області офіційним дилером є приватне підприємство “Агро-молсервіс”. Його фахівці допоможуть вибрати найкраще обладнання. Ссервісні інженери змонтують його та швидко прибудуть у господарство при потребі. Наразі компанія ДеЛаваль разом із дилерами проводить в Україні акціюпропонує унікальні умови на придбання молокопроводів: знижку на обладнання, розрахунок протягом 6 місяців, безкоштовне навчання фахівців господарства.

 

Інна ІЩУК

Другие статьи